Техномаркет - GORENJE EC-642CLI ПЛОТНА

GORENJE EC-642CLI ПЛОТНА

-8%

Производител: GORENJE
Шифра: 5012715
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
15,698 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА БОЈА: СЛОНОВА КОСКА РАМКА НА ПЛОЧАТА 3 HILIGHT ГРЕЈНИ ЗОНИ + 1 HILIGHT ДВОЈНА ГРЕЈНА ЗОНА ЛЕВО НАПРЕД: КРУГ 12/21 CM, 0.8/2.2 KW, ДЕСНО НАПРЕД: КРУГ (HI-LIGHT) 14.5 CM, 1.2 KW, ЛЕВО НАЗАД: КРУГ (HI-LIGHT) 14.5 CM, 1.2 KW, ДЕСНО НАЗАД: КРУГ (HI-LIGHT) 18 CM, 1.8 KW СИГНАЛИЗАЦИЈА НА ПРЕОСТАНАТА ТОПЛИНА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,5 × 9,2 × 51 CM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 7,7 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 6.400 W

Слични производи