Техномаркет - GORENJE BM-235 ORAB ВГР.МИКРОПЕЧКА

GORENJE BM-235 ORAB ВГР.МИКРОПЕЧКА


Производител: GORENJE
Шифра: 5013159
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23 Л ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК РАЧКА ЗА ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ДВОЈНА ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА 5 НИВОА НА МОЌНОСТ МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 900 W МОЌНОСТ НА ИНФРА ГРЕЈАЧОТ: 1.200 W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ДОПИР РЕЖИМИ ЗА ЗАГРЕВАЊЕ: ГРИЛ, МИКРОБРАНОВИ БРОЈ НА КОМБИНИРАНИ РЕЖИМИ ЗА ГРЕЕЊЕ: 2 БРОЈ НА ПРОГРАМИ ЗА ГРИЛ: 2 КОМБИНИРАНО ГРЕЕЊЕ: МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА + ГРИЛ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ СПОРЕД ТЕЖИНАТА БЕЗБЕДНОСНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЈАМЕТАР НА РОТИРАЧКАТА ПЛОЧА: 27 СМ ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д): 59,2 × 39 × 36,8 СМ ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 18 КГ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 1.400 W БОЈА НА АПАРАТОТ: ЦРНА

Слични производи