Техномаркет - LIEBHERR CUEF-3331 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CUEF-3331 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5013326
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН ВОЛУМЕН 296 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 212 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 84 L КЛАСА ЗА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А ++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА 24 ЧАСА 0,524 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 192 KWH /А КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧАВА 39 DB 2 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ЛАДИЛНИКОТ 3 ОД НИВ СЕ ПРИЛАГОДЛИВИ ПО ВИСИНА 3 ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА 1 ПОЛИЦА НА ВРАТАТА ЗА ЧУВАЊЕ ШИШИЊА ПОЛИЦА ЗА ЈАЈЦА 2 КОНТЕЈНЕРИ ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК РАЧНО ОДМРЗНУВАЊЕ ВРЕМЕ НА ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 27 Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 4 КГ/24 Ч 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ ПОЛИЦИ ОД КАЛЕНО СТАКЛО VARIOSPACE СИСТЕМ FROSTSAFE ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ ДИЗАЈН НА ВРАТА SWINGLINE DESIGN СРЕБРЕНА БОЈА МАТЕРИЈАЛ ЗА ВРАТА SMARTSTEEL ОБЛОЖЕНА СО НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (H / W / D) 181.2 / 55.0 / 63.0 СМ ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 64,0 КГ

Слични производи