Техномаркет - ELECTROLUX KVLAE00WT ФУРНА

ELECTROLUX KVLAE00WT ФУРНА

-43%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5013334
Достапност:
Редовна Цена:
55,999 ден.

SMART цена:
31,991 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 43 Л ИНТЕГРИРАНА ФУНКЦИЈА НА МИКРОБРАНОВИ АВТОМАТСКА РАБОТА НА ВЕНТИЛАТОРОТ КОГА ЌЕ СЕ ОТВОРИ ВРАТАТА АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА РЕРНАТА ПРИ ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ОПЦИЈА ЗА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА АВТОМАТСКИ ПРЕДЛОГ ЗА ТЕМПЕРАТУРА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ КОЈ АВТОМАТСКИ СЕ ВКЛУЧУВА КОГА ПЕЧКАТА Е ВКЛУЧЕНА. НИВО НА БУЧАВА, DB (A): 52 ИЗЛЕЗ НА МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ, W: 1000 TFT ЕКРАН ВО БОЈА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НАПОН, V: 220-240 WI-FI КОНЕКЦИЈА ТАЈМЕР БОЈА: ЦРНА МАТ ОПЦИЈА ЗА ПАРЕА ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д, ММ: 455 X 595 X 567 ДИМЕНЗИИ НА МОНТАЖА В Х Ш Х Д: 450 X 560 X 550

Слични производи