Техномаркет - ELECTROLUX EMS-20300OX МИКРОПЕЧКА

ELECTROLUX EMS-20300OX МИКРОПЕЧКА

-27%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5013336
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
7,399 ден.

МИКРОПЕЧКА МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 800 WATT, 5 НИВОА ГРИЛ ОД 1000W ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ НА ДОПИР СО ЦЕЛОСНО ИНТЕРАКТИВЕН ЛЦД ДИСПЛЕЈ ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ГОТВЕЊЕТО БРУТО-ВОЛУМЕН – КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА: 20.31 БУЧАВА: 60 ДБ НАЧИНИ НА ГОТВЕЊЕ: СКАРА, МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА, КОМБИНИРАНО ФАЗИ НА ГОТВЕЊЕ: 3 МАТЕРИЈАЛ ЗА ВНАТРЕШНОСТА: ОБОЕН ЧЕЛИК НАПОН: 230V

Слични производи