Техномаркет - GORENJE TCM-330B ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

GORENJE TCM-330B ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 5013447
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ КАПАЦИТЕТ: 0,33 L РОТАЦИЈА 360° ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ON/OFF КОПЧЕ ЦРВЕНО ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ СИГУРНОСЕН СИСТЕМ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 26 × 19 × 14,5 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 0,7 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 550 W

Слични производи