Техномаркет - PHILIPS EP3241/50 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

PHILIPS EP3241/50 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

-8%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5013527
Достапност:
Редовна Цена:
38,999 ден.

SMART цена:
35,999 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,8 Л КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ ЗА МЛЕКО 0,26 Л КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ОТПАД 12 ДОЗИ КАПАЦИТЕТ НА КАФЕ ВО ЗРНО 275 Г. ПРИТИСОК НА ПУМПАТА 15 БАРИ 3 ПОСТАВКИ ЗА ЈАЧИНА НА АРОМАТА 12 ПОСТАВКИ ЗА МЕЛНИЦАТА 3 ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ПОДЕСУВАЊА НА ДОЛЖИНАТА НА КАФЕТО МАКС. ВИСИНА НА ЧАШАТА 150 ММ ОПЦИЈА ЗА ДВЕ ШОЛЈИ ЕКРАН НА ДОПИР ЕКОЛОШКА ПОСТАВКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 1500 W ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ НАПОН 230 V БОЈА ЦРНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 100 СМ ТЕЖИНА 8 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 246 X 371 X 433 ММ

Слични производи