Техномаркет - MUHLER MCM1585 ЕСПРЕСО АПАРАТ

MUHLER MCM1585 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-18%

Производител: MUHLER
Шифра: 5013918
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ПОСТОЈАН ПРИТИСОК 15 BAR 1,5 Л ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ДВОЕН МЕТАЛЕН ФИЛТЕР ЗА СОВРШЕНА АРОМА, ВКУС И КРЕМ КАФЕ ОТСТРАНЛИВА МЛАЗНИЦА ЗА ПАРЕА ЗА КАПУЧИНО ИЛИ ДРУГИ ТОПЛИ ПИЈАЛОЦИ ИНДИКАТОРИ ЗА ПОДГОТВЕНОСТ НА ПУМПАТА И ПАРЕАТА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И ВИСОК ПРИТИСОК ПОДВИЖЕН ДРЖАЧ ЗА СОБИРАЊЕ ТЕЧНОСТ НАПОН 220-240V 50HZ МОЌНОСТ 850W

Слични производи