Техномаркет - MUHLER MFH2013 КАЛОРИФЕР

MUHLER MFH2013 КАЛОРИФЕР


Производител: MUHLER
Шифра: 5013920
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
489 ден.

КАЛОРИФЕР 2 НИВОА НА ГРЕЕЊЕ - 1000W / 2000W ФУНКЦИИ ЗА ЛАДЕЊЕ И ГРЕЕЊЕ ТЕРМОСТАТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ЗА РАБОТА МОЌНОСТ 2000W, НАПОН 230V / 50HZ

Слични производи