Техномаркет - PHILIPS GC-1436/20 ПЕГЛА

PHILIPS GC-1436/20 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665699
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,614 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2000 W ПОСТОЈАНА 25 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНО КОЛИЧЕСТВО НА ПАРЕА 100 ГР КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 220 ML БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИТЕ

Слични производи