Техномаркет - PHILIPS GC-2145/20 ПЕГЛА

PHILIPS GC-2145/20 ПЕГЛА

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665700
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
2,159 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2100 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА 30 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНО КОЛИЧЕСТВО НА ПАРЕА 110 ГР ВГРАДЕН СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КАМЕНЕЦ БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИ ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА КЕРАМИЧКА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 270 ML ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1.9 M ЕКОЛОШКА ЕФИКАСНОСТ БОЈА СИНА

Слични производи