Техномаркет - PHILIPS GC-4533/30 ПЕГЛА

PHILIPS GC-4533/30 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665702
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2400 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА 45 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНА КОЛИЧИНА НА ПАРЕА 190 Г ПОДГОТВЕНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА 2 МИНУТИ QUICK CALC RELEASE -ОТСТРАНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА БИГОР ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА STEAMGLIDE ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА КОНТРОЛА НА НИВОТО НА ПАРЕА ОД РАЧКАТА ПОДЛОГА ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВОДА ОД ЧЕШМА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАПЕЊЕ БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИТЕ ДОЛЖИНА НА СТРУЈНИОТ КАБЕЛ 2 М НАПОН 240 V ЕКОЛОШКА ЕФИКАСНОСТ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 12,88 Х 15,33 Х 31,95 СМ ТЕЖИНА 1.552 КГ

Слични производи