Техномаркет - PHILIPS GC4556/20 ПЕГЛА

PHILIPS GC4556/20 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665709
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌ 2500 ВАТИ ПОСТОЈАНА ПАРЕА 50 G / MIN УДАР НА ПАРЕА 220 G ПОДГОТВЕНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА 2 МИН КОНТРОЛИ НА РЕЖИМИТЕ ЗА ПАРЕА НА РАЧКАТА БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ ТКАЕНИНИ ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА STEAMGLIDE PLUS ДОЛЖИНА НА СТРУЈНИОТ КАБЕЛ 2 М ОТПОРНОСТ НА ГРЕБЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВОДА ОД ЧЕШМА НАПОН 240 V СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 12,88 Х 15,33 Х 31,95 СМ ТЕЖИНА 1.552 КГ

Слични производи