Техномаркет - PHILIPS BG-3010/15 МАШИНКА ЗА ТЕЛО

PHILIPS BG-3010/15 МАШИНКА ЗА ТЕЛО


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665713
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ СЕЧИЛО ЗА БРИЧЕЊЕ СО ДВА ПРЕД-ТРИМЕРИ СИСТЕМ ЗА УДОБНОСТ НА КОЖАТА УДОБНОСТ ВО ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ОБЛАСТИ ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА ПОСТАВКА ЗА ФИКСНА ДОЛЖИНА ДОДАТОЦИ; 1 ЧЕШЕЛ ЗА ТЕЛО (3 ММ) МОЖНОСТ ЗА РАБОТА 50 МИНУТИ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 8 ЧАСА ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНО И СУВО КОРИСТЕЊЕ ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ ОТПОРЕН НА ВОДА И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи