Техномаркет - PHILIPS BRE-650/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS BRE-650/00 ДЕПИЛАТОР

-22%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665723
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,299 ден.

SMART цена:
6,499 ден.

БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНА И СУВА УПОТРЕБА OPTI-LIGHT СВЕТЛО ЕРГОНОМСКА РАЧКА КЕРАМИЧКИ ДИСКОВИ ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ЕПИЛАЦИЈА ЕКСТРА ШИРОКА ЕПИЛАТОРНА ГЛАВА ОД 30 ММ 2 ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА БРОЈ НА ТОЧКИ НА ФАЌАЊЕ 32 БРОЈ НА ДИСКОВИ 17 ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ION ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА ДО 40 МИНУТИ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ОД 1,5 ЧАСА ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ION БРЗO ПОЛНЕЊЕ ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ НАПОН 15V / 5.4W 1. БРЗИНА НА ДЕЛУВАЊЕ НА ПИНЦЕТИТЕ 64000 ВО МИНУТА 2. БРЗИНА НА ДЕЛУВАЊЕ НА ПИНЦЕТИТЕ 70.400 ВО МИНУТА ДОДАТОЦИ: МАСАЖЕР ЗА ТЕЛО, ЧЕТКА ЗА ПИЛИНГ НА ТЕЛО, ДОДАТОК ЗА ОБЛАСТА НА ЛИЦЕТО , ДОДАТОК ЗА ДЕЛИКАТНА ПОВРШИНА, ДОДАТОК ЗА МАСАЖА, ДОДАТОК ЗА НЕГА НА КОЖА, ОСНОВНА ТОРБИЧКА, ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ, ГЛАВА ЗА БРИЧЕЊЕ, ЧЕШЕЛ

Слични производи