Техномаркет - PHILIPS BT-3206/14 ТРИМЕР

PHILIPS BT-3206/14 ТРИМЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665724
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

ТРИМЕР ЗА БРАДА 10 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА ОПСЕГ НА ПОДЕСУВАЊА ЗА ДОЛЖИНА 0,5 ДО 10 ММ ЕДНОСТАВНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ ВРЕМЕ НА РАБОТА 45 МИНУТИ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ НА АДАПТЕРОТ КОРИСТЕЊЕ БЕЗ КАБЕЛ НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ ДОДАТОК ЧЕШЕЛ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ ЗА 10 ЧАСА ТИП НА БАТЕРИЈА NIMH АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНО И УДОБНО РАКУВАЊ

Слични производи