Техномаркет - PHILIPS BT-3226/14 ТРИМЕР

PHILIPS BT-3226/14 ТРИМЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665725
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

ТРИМЕР ЗА БРАДА 20 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА ОПСЕГ НА ПОДЕСУВАЊА ЗА ДОЛЖИНА 0,5 ДО 10 ММ ТОЧНОСТ (ГОЛЕМИНА НА ЧЕКОРОТ НА ПОСТАВКИ) 0,5 ММ ЕДНОСТАВНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ МЕТАЛНИ НОЖЕВИ ВРЕМЕ НА РАБОТА 60 МИНУТИ ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ ЗА 1 ЧАС ТИП НА БАТЕРИЈА NIMH АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ДОДАТОЦИ: ЧЕШЕЛ, ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ, ТОРБИЧКА ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА БЕЗЖИЧНА ИЛИ КАБЕЛСКА РАБОТА НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ

Слични производи