Техномаркет - PHILIPS BT-7510/15 ТРИМЕР

PHILIPS BT-7510/15 ТРИМЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665726
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,699 ден.

SMART цена:
4,799 ден.

ТРИМЕР ЗА БРАДА ТОЧНОСТ (ГОЛЕМИНА НА ЧЕКОРОТ НА ПОДЕСУВАЊЕ) 0,5 ММ 20 ПОДЕСУВАЊА НА ДОЛЖИНАТА ОПСЕГ НА ПОДЕСУВАЊА ЗА ДОЛЖИНАТА ОД 0,5 ДО 10 ММ СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВРЕМЕ НА РАБОТА ДО 100 МИНУТИ НОЖЕВИ И ШТИТОВИ КОИ МОЖЕ ДА СЕ МИЈАТ БРЗО ПОЛНЕЊЕ ОД 5 МИН ЦЕЛОСНА ПОЛНЕЊЕ ЗА 1 ЧАС ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ION АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ЕДНОСТАВНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПОСТАВКИТЕ ЗА ДОЛЖИНА ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА БАТЕРИЈАТА БЕЗЖИЧНА ИЛИ РАБОТА НА КАБЕЛ БОЈА ГРАФИТ ОБРАБОТКА МЕКА НА ДОПИР НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ ДОДАТОЦИ: ПРЕЦИЗЕН ТРИМЕР, ЧЕШЕЛ,ПРЕЦИЗЕН ЧЕШЕЛ 3 ММ, МЕКА ТОРБИЧКА, ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи