Техномаркет - PHILIPS CA-6702 ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА АПАРАТ ЗА КАФЕ

PHILIPS CA-6702 ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА АПАРАТ ЗА КАФЕ

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665727
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
764 ден.

ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА АПАРАТ ЗА КАФЕ НАМЕНЕТ ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X Д X В) 40 Х 70 Х 60 ММ ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 0,118 КГ