Техномаркет - PHILIPS FC-8294/01 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC-8294/01 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665731
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 2000 W ВШМУКУВАЧКА МОЌ (МАКС.) 350 W НИВО НА БУЧАВОСТ 82 DB БОЈА ТЕМНО СИНА ВКЛУЧЕНИ АЛАТКИ: ЧЕТКА 2-ВО-1, ПРОДОЛЖЕТОК ЗА ТЕСНИ ПОВРШИНИ РАБОТЕН ОПСЕГ 9 М ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 6 М МЕТАЛНА ДВОДЕЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ИЗРАБОТКА НА ТЕЛОТО - ПЛАСТИКА РЕГУЛАТОР ЗА КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА КАПАЦИТЕТ НАВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАШИНА 3 Л ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ ФИЛТЕР ЗА МОТОРОТ СУНЃЕРЕН ФИЛТЕР СО 1 СЛОЈ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (LXWXH) 403 X 263 X 220 ММ ТЕЖИНА 4,3 КГ

Слични производи