Техномаркет - PHILIPS GC-2671/50 ПЕГЛА

PHILIPS GC-2671/50 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665734
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2300 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА 35 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНА КОЛИЧИНА НА ПАРЕА 180 G МОЖНОСТ ЗА ПРОМЕНА НА НИВОТО НА ПАРЕА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА СИСТЕМ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ САМОЧИСТЕЊЕ ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА Е 1.150 КГ РЕЖИМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА КЕРАМИЧКА ПОДЛОГА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 300 ML СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ НА КАБЕЛОТ (МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕОД 360 СТЕПЕНИ) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2 M ПРЕЦИЗЕН ВРВ ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВОДА ОД ЧЕШМА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАПЕЊЕ ИСКЛУЧИТЕЛНО ГОЛЕМ ОТВОР ЗА ПОЛНЕЊЕ СТЕГАЧ ЗА ФИКСИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30 С

Слични производи