Техномаркет - PHILIPS HD-2516/90 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

PHILIPS HD-2516/90 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

-31%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665741
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК МОЌНОСТ 830 W 8 ПРИЛАГОДЛИВИ НИВОА НА ПЕЧЕЊЕ КОПЧЕ ЗА РЕСЕТИРАЊЕ СТУДЕНА НАДВОРЕШНОСТ ДОДАТОК ЗА ПОДИГАЊЕ И ТОПЛЕЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНТЕГРИРАН ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЗА КАБЕЛОТ БОЈА ЦРНА МАТЕРИЈАЛ НА ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА- ПЛАСТИКА ФРЕКВЕНЦИЈА 50-60 HZ НАПОН 220 - 240 ВОЛТИ

Слични производи