Техномаркет - PHILIPS HD-9216/80 ФРИТЕЗА

PHILIPS HD-9216/80 ФРИТЕЗА

-21%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665744
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,599 ден.

SMART цена:
7,629 ден.

ФРИТЕЗА И МУЛТИГОТВАЧ ПРИГОТВУВАЊЕ СО НИСКО НИВО НА МАСНОТИИ ВОЗДУШНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЗДРАВА ХРАНА СО МАЛКУ МАСЛО МОЌНОСТ 1425 W КАПАЦИТЕТ 800 ГР ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА КОНТРОЛА НА ВРЕМЕ ДО 30 МИНУТИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СТУДЕН НАДВОРЕШЕН ЅИД СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 0,8 М МАТЕРИЈАЛ НА ГЛАВНОТО ТЕЛО ПЛАСТИКА НАПОН 220 V ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 287 X 315 X 384 МИЛИМЕТРИ ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 7,0 КГ БОЈА БЕЛА И БЕЖ

Слични производи