Техномаркет - PHILIPS HD-9621/90 ФРИТЕЗА

PHILIPS HD-9621/90 ФРИТЕЗА

-29%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665746
Достапност:
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

ФРИТЕЗА И МУЛТИГОТВАЧ ПРИГОТВУВАЊЕ СО НИСКО НИВО НА МАСНОТИИ ВОЗДУШНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЗДРАВА ХРАНА СО МАЛКУ МАСЛО МОЌНОСТ 1425 W КАПАЦИТЕТ 800 ГР ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА КОНТРОЛА НА ВРЕМЕ ДО 30 МИНУТИ ТЕХНОЛОГИЈА TURBOSTAR АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СТУДЕН НАДВОРЕШЕН ЅИД СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 0,8 М МАТЕРИЈАЛ НА ГЛАВНОТО ТЕЛО ПЛАСТИКА НАПОН 220 V ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (В X Ш X Д) 365X266X292 МИЛИМЕТРИ ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 5,3 КГ БОЈА БЕЛА И СИВА КНИШКА СО РЕЦЕПТИ

Слични производи