Техномаркет - PHILIPS HR3555/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR3555/00 БЛЕНДЕР

-41%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,599 ден.

SMART цена:
3,959 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 900 W СТАКЛЕН САД СО КАПАЦИТЕТ 2 Л МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ПРОСТОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ПУЛСИРАЊЕ ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА НАПОН 200-230 V

Слични производи