Техномаркет - PHILIPS HR1855/80 СОКОВНИК

PHILIPS HR1855/80 СОКОВНИК


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665751
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,699 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 700 W 1 БРЗИНА НА ПОСТАВУВАЊЕ ДИЈАМЕТАР НА ВЛЕЗНИОТ ОТВОР 75 ММ КАПАЦИТЕТ 2 Л БОКАЛ ЗА ЦЕДЕН СОК 800 ML НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ БЕЗБЕДНОСНИ СПОЈКИ ПРОСТОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ QUICKCLEAN ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1 М МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ABS ПЛАСТИКА НАПОН 220 - 240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ БОЈА СИВО-БЕЛА

Слични производи