Техномаркет - PHILIPS HR-2156/90 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR-2156/90 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5665754
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,799 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 600 W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 2 Л МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ: ПЛАСТИКА НОЖЕВИ ОД НЕ’РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДВЕ НИВОА НА РАБОТА ПУЛС ФУНКЦИЈА БЕЗБЕДЕН ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ

Слични производи