Техномаркет - PHILIPS HR-3652/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR-3652/00 БЛЕНДЕР

-24%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665756
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,399 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 1400 W МАКСИМУМ 35 000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА КАПАЦИТЕТОТ НА САДОТ 2 Л ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА ФУНКЦИЈА ПУЛСИРАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ LED ДИСПЛЕЈ ИНДИКАТОР ЗА МОЌНОСТ НАПОН 200-230 V МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ СТАКЛО МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО МЕТАЛ

Слични производи