Техномаркет - TEFAL BL181D31 БЛЕНДЕР

TEFAL BL181D31 БЛЕНДЕР

-12%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665773
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,799 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

БЛЕНДЕР BLADE TRIP''AX НОЖЕВИ ОДДЕЛНИ СЕЧИЛА БРОЈ НА НОЖЕВИ 4 ФУНКЦИЈА ЗА ДРОБЕЊЕ НА МРАЗ АНТИОКСИДАНТНА ТЕХНОЛОГИЈА: NUTRIKEEP ™ , ЗА ЗАЧУВУВАЊЕ НА СИТЕ ХРАНЛИВИТЕ СОСТОЈКИ СО ОВАА ТЕХНОЛОГИЈА, ВОЗДУХОТ БУКВАЛНО Е ИЗВЛЕЧЕН ОД САДОТ, СПРЕЧУВАЈЌИ ГО УНИШТУВАЊЕТО НА ХРАНАТА. КОНТЕЈНЕР FRESH BOOST ЗА ЗАЧУВУВАЊЕ НА ХРАНАТА СВЕЖА ДО 3X ПОВЕЌЕ АНТИОКСИДАНТНА МОЌ ЗА ОВОШЈЕТО И ЗЕЛЕНЧУКОТ, ПОВЕЌЕ ВКУСОВИ И ЖИВОПИСНИ БОИ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ: ПЛАСТИКА 2 ШИШИЊА СО КАПАЦИТЕТ ОД 600 ML, ВКЛУЧЕНИ РЕЦЕПТИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи