Техномаркет - TEFAL BL1B1D39 БЛЕНДЕР

TEFAL BL1B1D39 БЛЕНДЕР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665774
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,974 ден.

БЛЕНДЕР ИНТУИТИВЕН СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ, ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ. КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА НОСЕЊЕ 750 МЛ ЛЕСНА И ПРАКТИЧНА ПРЕНОСЛИВОСТ НА ПИЈАЛОЦИТЕ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ - ПЛАСТИКА ОДВОИВИ СЕЧИЛА БРОЈ НА НОЖЕВИ 4 ФУНКЦИЈА ЗА КРШЕЊЕ НА МРАЗОТ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ КОНТРОЛА СО КОПЧЕ

Слични производи