Техномаркет - TEFAL BL2A0131 БЛЕНДЕР

TEFAL BL2A0131 БЛЕНДЕР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665775
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

БЛЕНДЕР MOЌНОСТ 400W ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ. МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ - ПЛАСТИКА ОДВОИВИ СЕЧИЛА БРОЈ НА НОЖЕВИ 4 ФУНКЦИЈА ЗА КРШЕЊЕ НА МРАЗОТ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ КОНТРОЛА СО КОПЧЕ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ

Слични производи