Техномаркет - TEFAL HB453138 ПАСАТОР

TEFAL HB453138 ПАСАТОР

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665779
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,464 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР/ ПАСАТОР МОЌНОСТ ОД 450W ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ НОЖЕВИ ZELKROM НАМЕНЕТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ВКУСНИ СОСОВИ, СОСОВИ, ДЕСЕРТИ И МНОГУ ПОВЕЌЕ. 2 БРЗИНИ ТУРБО БРЗИНА РАБОТА НА ЕДНО КОПЧЕ ОТСТРАНЛИВИТЕ ДЕЛОВИ МОЖЕ ДА СЕ МИЈАТ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ, ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ, ЕРГОНОМСКА РАЧКА КОЈАОБЕЗБЕДУВА ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ. САД ЗА БЛЕНДИРАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ (ML) 800 ML ДОДАТОК ЗА СЕЦКАЊЕ СО КАПАЦИТЕТ 500 ML МАТАЛКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ МАТЕРИЈАЛ

Слични производи