Техномаркет - ROWENTA RH6545WH РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RH6545WH РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 5665781
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,699 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЦИКЛОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР 2 БРЗИНИ ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН НАПОН 14.4V САМОСТОЈНА РАБОТА ДО 30 МИН ВРЕМЕ НА ПОВТОРНО ПОЛНЕЊЕ 5H НАЧИН НА ПОЛНЕЊЕ СО АДАПТЕР ИНДИКАТОР ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ НА ВРЕМЕТО ПОЗАДИНСКО LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРАВОАГОЛЕН ОБЛИК НА ГЛАВАТА ЗА ПРАВОСМУКАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ПРАВ 0,65 L ФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕ НИВО НА БУЧАВА 80 DB (A) ДИМЕНЗИИ (Д X Ш X В) 220 X 260 X 1092 МИЛИМЕТРИ ТЕЖИНА 2,32 КГ БОЈА ЦРНО

Слични производи