Техномаркет - ROWENTA TN6010F4 МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ

ROWENTA TN6010F4 МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ


Производител: ROWENTA
Шифра: 5665789
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН 3-ВО-1 АПАРАТ ЗА СКРАТУВАЊЕ, ПОТСТРИЖУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ ВОДООТПОРЕН, НАМЕНЕТ ЗА ВЛАЖНА И СУВО УПОТРЕБА НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОИ НЕ ТРЕБА ДА СЕ МЕНУВААТ МИНИМАЛНА ДОЛЖИНА НА ВЛАКНО 0,4 ММ ИНДИКАТОР ЗА ДОЛЖИНА НА ВЛАКНОТО МАКСИМАЛНА ГОЛЕМИНА НА БРАДА А 32 ММ ФУНКЦИЈА ЗА ТРИДНЕВНА БРАДА ПРЕЦИЗНО ПОДЕСУВАЊЕ ОД 2 ММ ПРИЛАГОДЛИВ ОПСЕГ 0,4-5 ММ 4 ДОЛЖИНИ НА ПОЗИЦИЈАТА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ Е НА БРАДА АКУМУЛАТОР ЗА БРЗО ПОЛНЕЊЕ УПОТРЕБА БЕЗ КАБЕЛ ОТСТРАНУВАЧКИ ПРОДОЛЖЕТОЦИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ ДОДАТОЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ МАСЛО + ЧЕТКА LED ИНДИКАТОР БОИ БЕЛА / ЦРНА НАПОН 100-240 V ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН АВТОНОМИЈА 120 МИН ВРЕМЕТО НА ПОЛНЕЊЕ Е 1 ЧАС 30 Ч

Слични производи