Техномаркет - TEFAL K1330404 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

TEFAL K1330404 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

-40%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665802
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
599 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ И ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ УЛТРА-ОТПОРНИ СЕЧИЛА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 0,5 Л БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПРОЗИРЕН САД ЗА ЛЕСНО СЛЕДЕЊЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ МЕКА НА ДОПИР И ЕРГОНОМСКА РАЧКА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ

Слични производи