Техномаркет - TEFAL BL542831 BLD MY DAILY SOUP BLK EE АПAРАТ ЗА СУПА

TEFAL BL542831 BLD MY DAILY SOUP BLK EE АПAРАТ ЗА СУПА


Производител: TEFAL
Шифра: 5665803
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,699 ден.

SMART цена:
4,559 ден.

АПАРАТ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА СУПА ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА: ДОДАЈТЕ ГИ СОСТОЈКИТЕ ВО БОКАЛОТ, ОДБЕРЕТЕ ЕДНА ОД ТРИТЕ ПРОГРАМИ ЗА РЕЦЕПТ НА ЕДНОСТАВНИОТ КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ, ПОТОА КЛИКНЕТЕ НА 'СТАРТ'. ИЗБОР ЗА БИСТРА ИЛИ КРЕМ СУПА ЕДНОСТАВНО МЕШАЊЕ ЧЕТИРИМЕШАЛКИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ КОЈ ГО ПОКАЖУВА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ И ПРОГРАМАТА ВО РАБОТЕЊЕТО. КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ГОТВЕЊЕ 1,2 Л ИЛИ ЧЕТИРИ ПОРЦИИ. МАТЕРИЈАЛ НА ИЗРАБОТКА - БРУСЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРАКТИЧНО ЧИСТЕЊЕ СО ПОЛНЕЊЕ СО ВОДА И ПРОГРАМА ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊ

Слични производи