Техномаркет - ROWENTA RO7321EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO7321EA ПРАВОСМУКАЛКА

-38%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5665805
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,799 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА НИВО НА БУЧАВА 69 DB (A) МОЌНОСТ 450 W ХЕПА ТОРБА 1 ЕКСТРЕМНО ЕФИКАСЕН ФИЛТЕР + PENA+HYGENE+ КЕСА КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА 4,5 L 3 НИВОА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ 8,4 М РАДИУС НА УПОТРЕБА 11 M ERGO COMFORT РАЧКАСО ЛЕСНА ЧЕТКА 4 X 360 ° ВРТЕЧКИ ТРКАЛА ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ТОРБА ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА ЧЕТКА ЗА ПОД POWER AIR ДОДАТОК SOFTCARE ЗА ПАРКЕТ ДОДАТОК ЗА ТЕСЕН ПРОСТОР XL БОИ СИНА И БЕЛА

Слични производи