Техномаркет - GORENJE M450B МИКСЕР

GORENJE M450B МИКСЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 5665806
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 450 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 5 ТУРБО-КОПЧЕ ЗА ИНСТАНТНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ КОПЧЕ ЗА ВАДЕЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ ВИСОКО ЕФИКАСНИ МАТАЛКИ ЗА МЕШАЊЕ И МЕСЕЊЕ, ИНОВАТИВНИ МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО МАТЕРИЈАЛ НА МЕШАЛКИТЕ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 20,9 × 16,1 × 8,7 CM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1 KG

Слични производи