Техномаркет - ROWENTA RO2933EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO2933EA ПРАВОСМУКАЛКА

-21%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5665851
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН КОНТЕЈНЕР НИВО НА БУЧАВОСТ 77 DB (A) ПРОТОК НА ВОЗДУХОТ (DM3 / S) 24 МОЌНОСТ 750 W ФИЛТРАЦИЈА: ЦИКЛОН + ПЕНА + ВИСОКО ЕФИКАСЕН ФИЛТЕР ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ 5 М РАДИУС НА 7,55 М ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ТОРБИЧКА РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА ДОДАТОК НА ПАРКЕТ ДОДАТОК 2 ВО 1 ЗА ТЕСНИ ОБЛАСТИ БОЈА ТЕМНО ЦРВЕНА

Слични производи