Техномаркет - ROWENTA SO9420F0 КАЛОРИФЕР

ROWENTA SO9420F0 КАЛОРИФЕР

-17%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5665853
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,499 ден.

КЕРАМИЧКИ ВЕНТИЛАТОР ВИСИНА 0,8 М НАПОЈУВАЊЕ 2400 W ОСЦИЛАЦИЈА ИДЕАЛНА КВАДРАТУРА НА ПРОСТОРИЈАТА 35-40 М2 АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО IP 20 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,85 M ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ LED ЕКРАН ЕКО-ПОСТАВКА ТАЈМЕР НИВО НА БУЧАВА МИН 42 DB (A) НАПОН 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ ЦРНА БОЈА САТЕН ФИНИШ

Слични производи