Техномаркет - ROWENTA CF3242F0 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

ROWENTA CF3242F0 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА


Производител: ROWENTA
Шифра: 5665854
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 200 ° C ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ОД 120 ° C ДО 200 ° C МОЌНОСТ 39-41 W ПРОФЕСИОНАЛНА ОБВИВКА “KERATIN & SHINE“ НАМЕНЕТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА КАДРИЦИ КОНУСНА ФОРМА ДОДАТОК ЗАШТИТНА РАКАВИЦА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ТЕРМОИЗОЛИРАН ВРВ ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 60 S КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ НАПОН 110-240 V ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,8 М ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ОД 120 ° C ДО 200 ° C ВРТЛИВ КАБЕЛ БОЈА ЦРНА

Слични производи