Техномаркет - TOSHIBA STORE CANVIO 2.5 500GB USB 3.0

TOSHIBA STORE CANVIO 2.5 500GB USB 3.0


Производител: TOSHIBA
Шифра: 735694
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,799 ден.

-ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ 500GB МАКСИМАЛНА БРЗИНА: 5.0GB/S КОНЕКЦИЈА: USB 3.0/2.0

Слични производи