Техномаркет - TOSHIBA STORE EDITION 500GB RED USB 3.0

TOSHIBA STORE EDITION 500GB RED USB 3.0


Производител: TOSHIBA
Шифра: 735738
Достапност:
Редовна Цена:
2,599 ден.

-ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ - 500 GB. USB 3.0 & 2.0 БОЈА:ЦРВЕНА

Слични производи