Техномаркет - GEMBIRD MUS 101-R OPT. MOUSE

GEMBIRD MUS 101-R OPT. MOUSE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735786
Достапност:
Редовна Цена:
169 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР УСБ КОНЕКТОР РЕЗОЛУЦИЈА 1200 DPI ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.35М БОЈА ЦРВЕНО-ЦРНА

Слични производи