Техномаркет - GEMBIRD MUS 102 OPT. MOUSE

GEMBIRD MUS 102 OPT. MOUSE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735787
Достапност: залиха
Редовна Цена:
239 ден.

КОМПЈУТЕРСКО ГЛУВЧЕ ЖИЧАНО РЕЗОЛУЦИЈА : 800-1200-1600 DPI ИНТЕРФЕЈС УСБ ТЕЖИНА 72ГР

Слични производи