Техномаркет - SEAGATE HDD M3 PORTABLE 2.5" 2TB USB 3.0

SEAGATE HDD M3 PORTABLE 2.5" 2TB USB 3.0

-19%

Производител: SEAGATE
Шифра: 735791
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

ПРЕНОСЕН ДИСК КАПАЦИТЕТ 2TB УСБ 3.0 ИНТЕРФЕЈС БРЗИНА НА ТРАНСФЕР ДО 5GB/S ТЕЖИНА 169ГР ДИМЕНЗИИ (Ш/Д/В) 82 Х 112 Х 17.5ММ

Слични производи