Техномаркет - SONY HD-SG5S

SONY HD-SG5S

-29%

Производител: SONY
Шифра: 735847
Достапност:
Редовна Цена:
4,199 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ДИСК: 2,5 ИНЧИ КАПАЦИТЕТ: 500GB УПОТРЕБЛИВ КАПАЦИТЕТ: ПРИБЛ. 465GB ИНТЕРФЕЈС USB ПРИКЛУЧОК: USB 3.0/USB 2.0 СТАПКА НА ПРЕНОС (МАКС.) МАКС. 5GBPS(USB 3.0), МАКС. 480MBPS(USB 2.0) КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ WINDOWS®, MACINTOSH® ПОДДРЖАНИ ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ WINDOWS 7 (32-БИТЕН/64-БИТЕН), WINDOWS VISTA (32-БИТЕН/64-БИТЕН), WINDOWS XP (32-БИТЕН) MAC OS X 10.4 ИЛИ ПОНОВ (MAC OS ПОДДРЖУВА САМО USB 2.0) СИСТЕМ НА ФАЈЛОВИ: NTFS ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ (БЕЗ ПАКУВАЊЕ): 130 ГР ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (ПРИБЛ. Ш X В X Д) : 79 X 8,7 X 117 ММ

Слични производи