Техномаркет - NATEC GENESIS P65 GAME PAD FOR PS3/PC US

NATEC GENESIS P65 GAME PAD FOR PS3/PC US


Производител: NATEC
Шифра: 735886
Достапност: залиха
Редовна Цена:
759 ден.

КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ-ГЕЈМПАД УСБ ПРИКЛУЧОК ДИГИТАЛНИ И АНАЛОГНИ КОНТРОЛИ ГУМИРАНИ РАКОФАТИ

Слични производи