Техномаркет - OMEGA PC GAMEPAD TORANDO USB

OMEGA PC GAMEPAD TORANDO USB


Производител: OMEGA
Шифра: 735887
Достапност: залиха
Редовна Цена:
239 ден.

КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ-ГЕЈМПАД УСБ ПРИКЛУЧОК ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 145ЦМ

Слични производи