Техномаркет - PHILIPS 22" 223V5LSB LED MONITOR FULL HD

PHILIPS 22" 223V5LSB LED MONITOR FULL HD


Производител: PHILIPS ROMANIA
Шифра: 735937
Достапност:
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

-TFT-LCD МОНИТОР ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 21,5"/54,6 CM СООДНОС НА ЕКРАНОТ: 16: 9 ОПТИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1920 X 1080 @ 60 HZ ВРЕМЕ НА ОДГОВОР (ТИПИЧЕН): 5MS ОСВЕТЛЕНОСТ: 250 CD / M? SMART CONTRAST: 10,000,000: 1 КОНТРАСТ (ТИПИЧЕН): 1000: 1

Слични производи